Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Alfred Harry Lilliendahl. Komposition (cd)

Varunummer: 5235816
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 500
SEK 2 148
Utropspris: DKK 3 000
SEK 4 297
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Alfred Harry Lilliendahl (1909-2009), Komposition, olie på lærred. Sign. samt dat. verso, Lilliendal - 71. Blændramme med udstillingsmærkat. 80 x 100 (83 x 103) cm. Fremstår med afskalninger, indramning med skævheder.

Auktionen avslutas:  2019-03-23 19:16:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

39356 2019-03-23 18:53:28 DKK 1500