Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Anders Brinch cd. ' Trapped Lizards' , olie på lærred

Varunummer: 5291710
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 6 600
(SEK 8 469)
Utropspris: DKK 16 000
(SEK 20 532)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Anders Brinch (f. 1971). ' Trapped Lizards'. Olie på lærred. Sign. dateret og betitlet på bagside. Anders Brinch 2004. 200 x 160 cm.

Auktionen avslutas:  2019-05-16 19:10:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1855233 2019-05-16 10:44:40 DKK 6600