Anders Bundgaard. Komposition

Varenummer: 5486760
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000

Anders Bundgaard f. 1977. Akryl på lærred. Sign. Anders Bundgaard samt dateret 2007. 67 x 96 cm, (70 x 99 cm).
Auktionen afsluttes:  09-12-2019 20:01:00

1938886 09-12-2019 13:28:28 DKK 300