Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Anhänger mitTurmalin und Brillanten, 750 Weissgold Diese Ware steht erneut zur Auktion unter der Warennummer 5340625

Varunummer: 5328529
Auktionen är avslutad
Klubbslag: EUR 600
SEK 6 432
Utropspris: EUR 800
SEK 8 576
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Anhänger mit Turmalin: ca. 35.00ct und 102 Brillanten: ca. 2.15ct Wesselton(H)-VSI, gefasst in 750er Weissgold: ca. 14g. Maßen: L 7cm x B 3cm. Zustand: minimale Tragespuren.

Auktionen avslutas:  2019-05-16 20:25:00
Showroom:  DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

523860 2019-05-16 07:58:48 EUR 600
523860 2019-05-16 07:58:48 EUR 550
523860 2019-05-16 07:58:48 EUR 500
523860 2019-05-16 07:58:48 EUR 475
523860 2019-05-16 07:58:48 EUR 450
523860 2019-05-16 07:58:48 EUR 425
1653406 2019-05-11 19:24:15 EUR 400