Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Anni Løgstrup (1912 - 2001). Udsigt fra La Giralda, Sevilla (cd)

Varunummer: 4952787
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 650
SEK 931
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Anni Løgstrup (1912 - 2001). Udsigt fra La Giralda klokketårn, Katedral, Sevilla, olie på lærred. Sign. Løg samt dateret 58. 35 x 49 (45 x 59) cm.
OBS: Kunstner samt følgeretsvederlag tilføjet.

Auktionen avslutas:  2018-04-11 20:36:33
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

126705 2018-04-11 20:32:49 DKK 650
863053 2018-04-11 20:33:46 DKK 600
126705 2018-04-11 20:32:49 DKK 550
703467 2018-04-09 00:13:46 DKK 500
126705 2018-04-09 08:22:40 DKK 500
703467 2018-04-05 20:55:27 DKK 450
338822 2018-04-05 00:13:55 DKK 400
703467 2018-04-05 20:55:27 DKK 400
338822 2018-04-05 00:13:48 DKK 350
1673433 2018-04-04 20:12:49 DKK 300