Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Armband mit Perlen und Brillanten, 750er Gold, 53g

Varunummer: 5328526
Auktionen utlöper om:
dagar
timmar
minuter

Nästa bud: EUR 1 000
(SEK 9 560)
Utropspris: EUR 2 150
(SEK 20 554)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Armband mit Perlen und 9 Brillanten: zus.ca. 0.30ct Top Wesselton(G)-VVSI, gefasst in 750er Weissgold: 53g. Länge ca. 17,5 cm, Breite: ca. 10 mm - 20 mm Zustand: minimale Tragespuren.

Ge bud på varan

Läs mer om budgivning här

Auktionen avslutas:  2019-05-26 21:00:00
Showroom:  DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr