Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Armband mit Perlen und Brillanten, 750er Gold, 53g

Varunummer: 5328526
Auktionen är avslutad
Utropspris: EUR 2 150
(SEK 20 060)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Armband mit Perlen und 9 Brillanten: zus.ca. 0.30ct Top Wesselton(G)-VVSI, gefasst in 750er Weißgold: 53g. Länge ca. 17,5cm, Breite: ca. 10mm-20mm Zustand: minimale Tragespuren.

Auktionen avslutas:  2019-06-16 20:18:00
Showroom:  DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr