Arne Hasle, Norway. Seks nisser (6)

Varenummer: 5502035
Hammerslagspris: DKK 950
Vurdering: DKK 1.200

Arne Hasle. Seks nisser af gummi og filt, nogle sign. under fødder. H. ca 36 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor(6)
Auktionen afsluttes:  20-11-2019 19:07:00