Arne Jacobsen. Oxford armstol, Red Label fra 2009

Varunummer: 5410027
Auktionen utlöper om:
dagar
timmar
minuter

Nästa bud: DKK 5 200
SEK 7 315
Utropspris: DKK 7 000
SEK 9 847
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Arne Jacobsen 1902 - 1971. Oxford armstol med mellemhøj ryg, armlæn samt fempas stjernefod med drej af forkromet aluminium. Formgivet 1965. Fremstillet hos Fritz Hansen 2009 med label herfra, Red Label. H. 103/47 cm. Fremstår med lette brugsspor, armlæn med hår-ridser

Ge bud på varan

Läs mer om budgivning här

Auktionen avslutas:  2020-07-14 20:18:00

2014506 2020-07-13 00:18:19 DKK 5000
2014506 2020-07-13 00:18:19 DKK 4800
2014506 2020-07-13 00:18:19 DKK 4600
2014506 2020-07-13 00:17:58 DKK 4400
2014506 2020-07-13 00:16:42 DKK 4200
2014506 2020-07-12 21:08:07 DKK 4000
2014506 2020-07-12 21:08:07 DKK 3800
2014506 2020-07-12 21:08:07 DKK 3600
2014506 2020-07-12 21:08:07 DKK 3400
2014506 2020-07-12 21:08:07 DKK 3200
2014506 2020-07-12 21:08:07 DKK 3000
2014506 2020-07-12 21:08:07 DKK 2800
2014506 2020-07-12 21:08:07 DKK 2600
2014506 2020-07-12 21:08:07 DKK 2400
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 2200
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 2000
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 1900
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 1800
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 1700
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 1600
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 1500
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 1400
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 1300
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 1200
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 1100
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 1000
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 950
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 900
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 850
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 800
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 750
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 700
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 650
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 600
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 550
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 500
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 450
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 400
2014506 2020-07-12 21:07:51 DKK 350
1935481 2020-07-11 20:48:08 DKK 300