Arne Jacobsen. Par væglamper, sorte (2)

Varunummer: 3610746
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 2 000
SEK 2 736
Utropspris: DKK 1 800
SEK 2 462
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Arne Jacobsen. Par væglamper med stamme og skærm af sortlakeret metal. Fremstillet hos Louis Poulsen. L. 18 cm. Fremstår med ridser, malingsafslag og enkelte malerpletter, ene lampe mangler topstykke. (2)

Auktionen avslutas:  2014-11-10 19:46:01
Showroom:  Helsingør

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
186826 2014-11-10 19:43:46 DKK 2000
713174 2014-11-10 19:44:01 DKK 1950
186826 2014-11-10 19:43:46 DKK 1900
713174 2014-11-10 19:43:20 DKK 1850
186826 2014-11-10 19:42:29 DKK 1800
713174 2014-11-10 19:43:15 DKK 1750
186826 2014-11-10 19:42:29 DKK 1700
713174 2014-11-10 19:43:09 DKK 1650
186826 2014-11-10 19:42:29 DKK 1600
713174 2014-11-10 19:40:47 DKK 1550
186826 2014-11-10 19:32:52 DKK 1500
713174 2014-11-10 19:40:30 DKK 1500
186826 2014-11-10 19:32:52 DKK 1450
713174 2014-11-10 19:40:26 DKK 1400
186826 2014-11-10 19:32:52 DKK 1350
713174 2014-11-10 19:40:19 DKK 1300
186826 2014-11-10 19:32:52 DKK 1250
713174 2014-11-10 19:40:13 DKK 1200
186826 2014-11-10 19:32:52 DKK 1150
598326 2014-11-10 17:39:57 DKK 1100
51492 2014-11-10 16:42:28 DKK 1050
598326 2014-11-10 17:39:02 DKK 1000
51492 2014-11-10 16:42:28 DKK 975
598326 2014-11-10 17:39:02 DKK 950
51492 2014-11-10 16:42:28 DKK 925
598326 2014-11-10 14:30:57 DKK 900
51492 2014-11-10 16:42:28 DKK 875
598326 2014-11-10 14:30:57 DKK 850
51492 2014-11-03 18:35:50 DKK 825
598326 2014-11-10 14:30:57 DKK 825
51492 2014-11-03 18:35:50 DKK 800
598326 2014-11-10 14:30:00 DKK 775
51492 2014-11-03 18:35:50 DKK 750
951112 2014-11-10 13:50:53 DKK 725
51492 2014-11-03 18:35:50 DKK 700
951112 2014-11-10 13:50:53 DKK 675
51492 2014-11-03 18:35:50 DKK 650
1351459 2014-11-09 21:11:15 DKK 625
51492 2014-11-03 18:35:50 DKK 600
1351459 2014-11-09 21:10:56 DKK 575
51492 2014-11-03 18:35:50 DKK 550
1351459 2014-11-09 21:10:36 DKK 525
51492 2014-11-03 18:35:50 DKK 500
774171 2014-11-08 18:09:22 DKK 475
51492 2014-11-03 18:35:50 DKK 450
774171 2014-11-08 18:09:22 DKK 425
51492 2014-11-03 18:35:50 DKK 400
774171 2014-11-08 18:09:22 DKK 375
51492 2014-11-03 18:35:50 DKK 350
1194362 2014-11-06 02:08:47 DKK 325
51492 2014-11-03 18:35:50 DKK 300