Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Arne Jacobsen. Shaker sofabord, egetræ

Varunummer: 5373310
Auktionen är avslutad
Utropspris: DKK 7 600
SEK 10 936
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Arne Jacobsen. Sofabord med plade af fineret egetræ, monteret på shakerstel af aluminium. H. 47 cm. L. 151,5 cm. B. 55 cm. Fremstår med nyrenoveret plade. Få brugsspor.

Auktionen avslutas:  2019-09-20 19:39:00