Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Lamper og belysning
Loftslamper
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Asger Bay Christiansen. Seks pendler, 'Bøtten'. (6)
:
4504063
Hammerslagspris
:
325
Vurdering
:
1.000
Asger Bay Christiansen. Seks pendler af syrenfarvet / lakeret metal, model 'Bøtten'. Fremstillet hos Asger BC Lys. H. 24 cm. Ø 30 cm. Fremstår med senere bemaling samt brugsspor, ridser/mærker og mangel af indvendig stativ/holder . (6)
03-01-2017 20:08:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
980063
03-01-2017
13:47:54
325
800189
03-01-2017
14:15:14
325
980063
27-12-2016
10:42:29
300
Til toppen