Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Asta Nielsen. Parti fra dyrehaven (cd)

Varunummer: 5055560
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 350
SEK 501
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Asta Nielsen (1881-1972). Parti fra Dyrehaven, olie på lærred, sign. og dat. Asta Nielsen Fritsch - 32. Indrammet i Kleis-ramme. 27,5 x 39,5 (39,5 x 51,5) cm.

Auktionen avslutas:  2018-07-24 19:07:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1743605 2018-07-24 19:02:24 DKK 350
202103 2018-07-22 11:47:55 DKK 300