Atelje Lyktan, 'Bumlingen', 3 st. taklampor (3)

Varunummer: 2293637
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 1 450
Utropspris: SEK 1 200
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Atelje Lyktan, 'Bumlingen', 3 st. taklampor. 2 st. kompletta blålackade, 1 st. vit saknar raster. Diam. 40 cm. Mindre slitage och repor finns. 3 st. taklampor

Auktionen avslutas:  2011-07-12 21:58:02
Showroom:

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
869378 2011-07-12 21:54:35 SEK 1450
559859 2011-07-12 21:56:02 SEK 1400
869378 2011-07-12 21:54:35 SEK 1350
559859 2011-07-12 21:53:54 SEK 1300
869378 2011-07-12 21:52:26 SEK 1250
559859 2011-07-12 21:42:14 SEK 1200
869378 2011-07-12 21:52:26 SEK 1150
559859 2011-07-12 21:42:14 SEK 1100
13454 2011-07-12 21:35:07 SEK 1050
775879 2011-07-12 20:57:00 SEK 1000
13454 2011-07-12 21:34:54 SEK 975
775879 2011-07-12 20:57:00 SEK 950
366657 2011-07-12 20:45:58 SEK 925
775879 2011-07-12 20:56:45 SEK 900
366657 2011-07-12 20:45:58 SEK 875
775879 2011-07-12 20:56:32 SEK 850
366657 2011-07-12 20:45:58 SEK 825
775879 2011-07-12 20:10:53 SEK 800
366657 2011-07-12 20:45:58 SEK 800
775879 2011-07-12 20:10:53 SEK 775
366657 2011-07-12 20:44:26 SEK 750
775879 2011-07-12 20:10:53 SEK 725
209299 2011-07-12 11:36:40 SEK 700
775879 2011-07-12 20:10:53 SEK 700
209299 2011-07-12 11:36:40 SEK 675
775879 2011-07-12 20:10:53 SEK 650
209299 2011-07-12 11:36:40 SEK 625
775879 2011-07-12 20:10:53 SEK 600
209299 2011-07-12 11:36:40 SEK 575
775879 2011-07-12 20:10:53 SEK 550
209299 2011-07-12 11:36:40 SEK 525
775879 2011-07-12 20:10:53 SEK 500
209299 2011-07-12 11:36:40 SEK 475
775879 2011-07-12 20:10:53 SEK 450
209299 2011-07-12 11:35:53 SEK 425
698632 2011-07-09 11:59:03 SEK 400
556124 2011-07-06 15:56:39 SEK 375
209299 2011-07-06 13:51:29 SEK 350
366657 2011-07-06 08:53:40 SEK 325
563910 2011-07-05 19:08:22 SEK 300