Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Axel Møller. Seks malerier, motiver fra København (6)

Varunummer: 5043926
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 430
Utropspris: DKK 1 500
SEK 2 148
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Axel Møller (1862-1943). Seks malerier med motiver fra København, olie på lærred, signeret og dateret. 30 x 40 cm (40 x 50 cm) og 40 x 30 cm (50 x 40 cm). (6)

Auktionen avslutas:  2018-07-17 20:25:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

128966 2018-07-16 12:05:58 DKK 300