Baljsoffa, gustaviansk stil

Varunummer: 3345286
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 400
Utropspris: SEK 1 500
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Baljsoffa i gustaviansk stil, grålackerad stomme med skuren dekor. 1900-talets mitt. Mått L 150 cm, H 83 cm. Klädsel med skador samt kraftiga fläckar.

Auktionen avslutas:  2014-03-24 20:30:40

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
932441 2014-03-18 20:43:12 SEK 400
1166008 2014-03-24 20:28:40 SEK 375
932441 2014-03-18 20:43:12 SEK 350
1166008 2014-03-24 20:26:17 SEK 325
932441 2014-03-18 20:43:12 SEK 300