Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Sofaer, sofagrupper
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Baljsoffa, gustaviansk stil
:
3345286
Hammerslagspris
:
SEK
400
255
Vurdering
:
SEK
1.500
< 1.000
Baljsoffa i gustaviansk stil, grålackerad stomme med skuren dekor. 1900-talets mitt. Mått L 150 cm, H 83 cm. Klädsel med skador samt kraftiga fläckar.
24-03-2014 20:30:40
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
932441
18-03-2014
20:43:12
SEK
400
1166008
24-03-2014
20:28:40
SEK
375
932441
18-03-2014
20:43:12
SEK
350
1166008
24-03-2014
20:26:17
SEK
325
932441
18-03-2014
20:43:12
SEK
300
Til toppen