Baljsoffa, gustaviansk stil

Varenummer: 3345286
Hammerslagspris: SEK 400
DKK 255
Vurdering: SEK 1.500
DKK < 1.000

Baljsoffa i gustaviansk stil, grålackerad stomme med skuren dekor. 1900-talets mitt. Mått L 150 cm, H 83 cm. Klädsel med skador samt kraftiga fläckar.
Auktionen afsluttes:  24-03-2014 20:30:40