Bang & Olufsen. Beosound 9000 samt par Beolab 8000 højtalere (3)

Varenummer: 5385837
Hammerslagspris: DKK 4.600
Vurdering: DKK 6.000

Bang & Olufsen. BeoSound 9000, type nr. 2521, serienr. 12091220. Musiksystem med plads til 6 CD'ere, monteret på gulvstand, samlet H. ca. 128 cm. Endvidere medfølger et par Bang & Olufsen. Et par Beolab 8000 højtalere/blyanten med kabinetter af poleret aluminium og sort frontstof, H. 132 cm. Model 6801. Medfølgende div. kabler. Fremstår med alm. brugsspor, herunder ridser og mærker. Ej testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)
Auktionen afsluttes:  16-07-2019 20:08:00