Bang & Olufsen. Master de Luxe 39k radio

Varenummer: 4886630
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.500

Bang & Olufsen. Master de Luxe 39k radio. H. 33 B. 69 D. 32 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionalitet samt eventuelle fejl og mangler.
Auktionen afsluttes:  16-01-2018 14:51:47