Bang & Olufsen. Stereobænk af palisander

Varenummer: 5591768
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.000

Bang & Olufsen. Stereobænk fineret med palisander, stel af stål, front med rumindeling, monteret med lampe, H. 62 L. 105 D. 37 cm. Fremstår med brugsspor, herunder bl.a. ridser og mærker.
Auktionen afsluttes:  24-02-2020 20:12:00