På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Barbro Bäckström (1939-1990).

Varunummer: 2213844
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 1 850
Utropspris: SEK 2 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Barbro Bäckström (1939-1990), Litografi. Signerad, numererad (52/125) och daterad 1975. 62 x 90cm ( 91,5 x 64cm). Ej examinerad ur ram.

Auktionen avslutas:  2011-04-26 19:49:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
101296 2011-04-26 12:56:05 SEK 1850
401085 2011-04-26 10:06:12 SEK 1800
141340 2011-04-25 11:09:56 SEK 1750
401085 2011-04-25 11:51:18 SEK 1700
141340 2011-04-25 11:09:56 SEK 1650
401085 2011-04-25 11:51:18 SEK 1600
141340 2011-04-25 11:09:56 SEK 1550
401085 2011-04-25 11:51:09 SEK 1500
141340 2011-04-25 11:09:56 SEK 1450
401085 2011-04-25 11:51:09 SEK 1400
141340 2011-04-25 11:09:56 SEK 1350
401085 2011-04-24 17:03:47 SEK 1300
141340 2011-04-25 11:09:56 SEK 1250
401085 2011-04-24 17:03:47 SEK 1200
141340 2011-04-25 11:09:56 SEK 1150
401085 2011-04-24 17:03:47 SEK 1100
141340 2011-04-23 08:56:57 SEK 1050
401085 2011-04-24 17:03:47 SEK 1000
141340 2011-04-23 08:56:57 SEK 975
401085 2011-04-24 17:03:47 SEK 950
141340 2011-04-23 08:56:57 SEK 925
401085 2011-04-24 17:03:47 SEK 900
141340 2011-04-23 08:56:57 SEK 875
401085 2011-04-24 17:03:40 SEK 850
141340 2011-04-23 08:56:57 SEK 825
401085 2011-04-24 17:03:40 SEK 800
141340 2011-04-23 08:56:57 SEK 775
401085 2011-04-24 17:03:40 SEK 750
141340 2011-04-23 08:56:57 SEK 725
401085 2011-04-24 17:03:40 SEK 700
141340 2011-04-23 08:56:57 SEK 675
401085 2011-04-24 17:03:40 SEK 650
141340 2011-04-23 08:56:57 SEK 625
401085 2011-04-24 17:03:33 SEK 600
141340 2011-04-23 08:56:57 SEK 575
116295 2011-04-21 21:38:12 SEK 550
141340 2011-04-23 08:56:57 SEK 550
116295 2011-04-21 21:38:12 SEK 525
703143 2011-04-20 23:15:04 SEK 500