Beacon design. Lænestol med sort læder

Varenummer: 4748341
Hammerslagspris: DKK 1.450
Vurdering: DKK 2.000

Beacon design. Lænestol betrukket med sort læder med løs bakkehynde, stel af stål. Brugsspor; patineret læder, syning er gået i ryggen. H. 97 B. 97, sædehøjde ca. 40 cm.
Auktionen afsluttes:  22-08-2017 19:47:00