Bent Knudsen, Kolding. Moderne 'hjerte'-armlænke af sterlingsølv

Varunummer: 5382708
Auktionen är avslutad.
Klubbslag: DKK 2 400
SEK 3 508
Utropspris: DKK 3 000
SEK 4 385
Till det angivna priset tillkommer köpavgift och provision.

Beskrivning

Bent Knudsen, Kolding. Moderne armlænke af sterlingsølv med hjerteformede led med huller, dessin nr. 198, stemplet "BENT K. 925S 198 STERLING DENMARK". L. ca. 17,5 cm. Vægt: ca. 50 gr. Fremstår med brugsspor.
Auktionen avslutas:  2019-07-13 20:22:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1836053 2019-07-13 15:33:03 DKK 2400
1836053 2019-07-13 15:33:03 DKK 2200
1836053 2019-07-13 15:31:34 DKK 2000
1836053 2019-07-13 15:31:34 DKK 1900
1836053 2019-07-13 15:31:34 DKK 1800
1836053 2019-07-13 15:31:34 DKK 1700
1836053 2019-07-13 15:31:34 DKK 1600
1836053 2019-07-13 15:31:34 DKK 1500
1836053 2019-07-13 15:31:34 DKK 1400
1836053 2019-07-13 15:31:34 DKK 1300
1836053 2019-07-13 15:31:34 DKK 1200
218223 2019-07-12 22:47:09 DKK 1100
218223 2019-07-12 22:47:09 DKK 1000
1118614 2019-07-12 17:14:23 DKK 950
1295705 2019-07-10 10:55:15 DKK 900
1295705 2019-07-10 10:55:15 DKK 850
1295705 2019-07-10 10:55:15 DKK 800
1295705 2019-07-10 10:55:15 DKK 750
1295705 2019-07-10 10:55:15 DKK 700
1295705 2019-07-10 10:55:15 DKK 650
1295705 2019-07-10 10:55:15 DKK 600
1295705 2019-07-10 10:55:15 DKK 550
1295705 2019-07-10 10:55:15 DKK 500
1295705 2019-07-10 10:55:15 DKK 450
1295705 2019-07-10 10:54:54 DKK 400
907384 2019-07-08 22:20:05 DKK 350
907384 2019-07-08 16:53:29 DKK 300