Berit Christiansen. Samling akvareller (9)

Varenummer: 4732077
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 2.000

Kompositioner med blomster. Ni akvareller, indrammet bag glas og passepartout. 33x41 cm.-46x70 cm. Sign. med blyant, Berit Christiansen.To fremstår med revnet glas og to med fugtskader på passepartout.
Auktionen afsluttes:  10-08-2017 10:14:04