Bernhard Hertz. Cigaret etui af sølv

Varunummer: 3461709
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 050
SEK 1 432
Utropspris: DKK 1 200
SEK 1 637
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Bernhard Hertz. Cigaret etui af sølv, støbt og graveret med laubær, prydet med translucent farvet emalje og klare glasstene, indvendigt forgyldt, stemplet med 835 og monogram. L. 9,3 B. 5,4 cm. Vægt: 129 gram. Bagside med inskription.

Auktionen avslutas:  2014-07-07 20:43:00
Showroom:  Roskilde

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1171198 2014-07-04 11:30:36 DKK 1050
2465 2014-07-04 10:50:53 DKK 1000
1171198 2014-07-04 11:30:36 DKK 1000
2465 2014-07-04 10:50:53 DKK 975
1171198 2014-07-04 11:30:36 DKK 950
2465 2014-07-04 10:50:53 DKK 925
1171198 2014-07-04 11:30:36 DKK 900
2465 2014-07-04 10:50:53 DKK 875
1171198 2014-07-04 11:30:36 DKK 850
2465 2014-07-04 10:50:53 DKK 825
1300121 2014-07-04 00:28:18 DKK 800
2465 2014-07-04 10:50:53 DKK 800
1300121 2014-07-04 00:28:18 DKK 775
1300942 2014-07-02 18:12:58 DKK 750
1300121 2014-07-04 00:28:18 DKK 750
1300942 2014-07-02 18:12:58 DKK 725
1300121 2014-07-04 00:28:18 DKK 700
1300942 2014-07-02 18:12:58 DKK 675
1300121 2014-07-04 00:28:18 DKK 650
1300942 2014-07-02 18:12:58 DKK 625
1300121 2014-07-04 00:26:38 DKK 600
1300942 2014-07-02 18:12:58 DKK 575
2465 2014-07-01 12:33:36 DKK 550
85672 2014-07-02 11:56:27 DKK 550
2465 2014-07-01 12:33:36 DKK 525
868374 2014-07-01 21:55:54 DKK 500
2465 2014-07-01 12:33:36 DKK 475
868374 2014-07-01 21:55:50 DKK 450
2465 2014-07-01 12:33:36 DKK 425
868374 2014-07-01 21:55:47 DKK 400
2465 2014-07-01 12:33:36 DKK 375
868374 2014-07-01 21:55:42 DKK 350
2465 2014-07-01 12:33:35 DKK 325
148715 2014-06-30 18:35:02 DKK 300