Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

BG Design. Fritstående skrivebord af palisander, model Flipper XL

Varunummer: 5377969
Auktionen utlöper om:
dagar
timmar
minuter

Nästa bud: DKK 8 000
SEK 11 318
Utropspris: DKK 16 000
SEK 22 636
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
BG Design. Fritstående skrivebord med plade fineret i palisander, front med to kassetter med massive fronte opbygget i 15mm birke-krydsfinér, monteret på skråtstillede ben. H. 69 B. 150 D. 60 cm. Fremstillet hos BG Design ved Bjarne Green, model Flipper XL.

Ge bud på varan

Läs mer om budgivning här

Auktionen avslutas:  2019-08-22 20:39:00