Björn Beniston

Varunummer: 2675741
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 575
SEK 817
Utropspris: DKK 1 200
SEK 1 704
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Björn Beniston født 1951. 'Træffet'. Olie på lærred. Sign. samt sign. og dateret 2012 bag på lærred. 80 x 80 cm. U.R

Auktionen avslutas:  2012-09-04 19:00:00
Showroom:   Aarhus, DK

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1031337 2012-09-04 12:10:43 DKK 575
1027630 2012-09-04 16:09:44 DKK 550
1031337 2012-09-04 12:10:43 DKK 525
1027630 2012-09-04 16:09:18 DKK 500
1031337 2012-09-04 12:10:43 DKK 475
1027630 2012-09-04 16:08:57 DKK 450
1031337 2012-09-04 12:10:43 DKK 425
1027630 2012-09-03 22:42:50 DKK 400
1031337 2012-09-04 12:10:43 DKK 375
1027630 2012-09-03 22:42:50 DKK 350
849086 2012-09-02 10:18:58 DKK 325
1027630 2012-09-01 22:38:18 DKK 300