Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Sofaborde, småborde
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Børge Mogensen. Sofabord i bøg model 4500
:
5586522
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.000
Børge Mogensen (1914-1957). Sofabord af fineret bøgetræ, opklappelig, drejelig plade med beslag af messing. Fremstillet hos Fritz Hansen til tremmesofa, model 4500. H. 52 L. 90-120 D. 60-90 cm. Bemærk højde. Fremstår med brugsslitage, herunder mærker og skjolder på plade. Plade kører lidt stramt.
17-02-2020 19:45:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1937843
16-02-2020
19:00:53
300
Til toppen