Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Sofaborde, småborde
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Børge Mogensen. Sofabord / Spillebord af bøg
:
5333001
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.200
Børge Mogensen, 1914-1972. Sofabord / spillebord med vendbar klapplade fineret med bøg, beslag af messing. Fremstillet hos Fritz Hansen. H. 60 cm, L. 60-120 cm, B. 90 cm. Fremstår med alm. lettere brugsslitage.
22-05-2019 19:55:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1822318
21-05-2019
20:44:08
350
1034523
15-05-2019
21:54:50
300
Til toppen