Bordsunderrede i smidesjärn

Varunummer: 2537576
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 900
Utropspris: SEK 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Bordsunderrede i smidesjärn. H. 48 cm. 90 x 50 cm. Slitage, rost och skador.

Transportbyrån erbjuder transport av denna vara till närmaste Lauritz.com auktionshus i Sverige. Se mer i transportmöjligheter längre ner på sidan.

JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 375 till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.

Auktionen avslutas:  2012-03-07 15:13:18
Showroom:

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
577278 2012-03-07 15:10:19 SEK 900
834435 2012-03-07 15:11:18 SEK 875
577278 2012-03-07 15:10:19 SEK 850
834435 2012-03-07 15:10:54 SEK 825
577278 2012-03-07 15:10:19 SEK 800
834435 2012-03-07 15:10:50 SEK 775
577278 2012-03-07 15:10:19 SEK 750
834435 2012-03-07 15:10:46 SEK 725
577278 2012-03-07 15:10:19 SEK 700
834435 2012-03-07 15:02:42 SEK 675
965948 2012-03-07 14:57:13 SEK 650
577278 2012-03-07 14:11:11 SEK 625
243232 2012-03-07 14:37:45 SEK 625
577278 2012-03-07 13:47:16 SEK 600
397194 2012-03-07 11:29:24 SEK 575
243232 2012-03-07 06:30:25 SEK 550
375480 2012-03-07 06:29:11 SEK 525
243232 2012-03-05 10:50:24 SEK 500
375480 2012-03-07 06:29:11 SEK 500
243232 2012-03-05 10:50:24 SEK 475
375480 2012-03-07 06:29:11 SEK 450
243232 2012-03-05 10:50:24 SEK 425
375480 2012-03-07 06:29:11 SEK 400
243232 2012-03-05 10:49:32 SEK 375
829269 2012-03-05 08:59:24 SEK 350
397194 2012-03-04 18:23:09 SEK 325
834435 2012-02-29 19:58:16 SEK 300