Bordsunderrede i smidesjärn

Varenummer: 2537576
Hammerslagspris: SEK 900
DKK 574
Vurdering: SEK 1.000
DKK < 1.000

Bordsunderrede i smidesjärn. H. 48 cm. 90 x 50 cm. Slitage, rost och skador.

Transportbyrån erbjuder transport av denna vara till närmaste Lauritz.com auktionshus i Sverige. Se mer i transportmöjligheter längre ner på sidan.

JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 375 till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.
Auktionen afsluttes:  07-03-2012 15:13:18