Borko Petrovic, Elk and women

Varunummer: 3769892
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 2 500
Utropspris: SEK 5 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Borko Petrovic, född 1971, Serbien. Swan over Stockholm, olja på duk, 65x80 cm, Signerad samt daterad 2014. Ramad.

Borko Petrovic författaren / målare / ledamot i ULUS Han ställde ut i New York, Storbritannien, Schweiz, Spanien, Italien. Hans målningar finns i många samlingar i Serbien och utomlands.

Auktionen avslutas:  2015-04-02 19:49:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1004268 2015-04-01 22:06:56 SEK 2500