Borko Petrovic, oliemaleri 'Carnival', Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 3387349

Varenummer: 3360086
Hammerslagspris: EUR 230
DKK 1.714
Vurdering: EUR 1.100
DKK 8.195

Olie på lærred, 'Carnival' af Borko Petrovic (f. 1971), signeret og dateret '2014'. Indrammet. 80x65 cm. (billedmål ekskl. ramme).
Auktionen afsluttes:  16-04-2014 14:39:00

1181164 16-04-2014 11:16:02 EUR 230