Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Borko Petrovic, oliemaleri 'Carnival', Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 3387349
:
3360086
Hammerslagspris
:
EUR
230
1.714
Vurdering
:
EUR
8.195
Olie på lærred, 'Carnival' af Borko Petrovic (f. 1971), signeret og dateret '2014'. Indrammet. 80x65 cm. (billedmål ekskl. ramme).
16-04-2014 14:39:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1181164
16-04-2014
11:16:02
EUR
230
Til toppen