Borko Petrovic, Ölgemälde 'Carnival', Diese Ware steht erneut zur Auktion unter der Warennummer 3387349

Varunummer: 3360086
Auktionen är avslutad
Klubbslag: EUR 230
SEK 2 394
Utropspris: EUR 1 100
SEK 11 451
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Öl auf Leinwand, 'Carnival' von Borko Petrovic (*1971), signiert und datiert '2014'. Gerahmt. 80x65 cm. (Bildmaß ohne Rahmen).

Auktionen avslutas:  2014-04-16 14:39:00
Showroom:  DE, Düsseldorf, Völklinger Straße

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1181164 2014-04-16 11:16:02 EUR 230