Borko Petrovic, The Mermaid and the snake, 100x90cm

Varunummer: 3590826
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 2 000
Utropspris: SEK 8 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Borko Petrovic, född 1971, Serbien. olja på duk 100x90 cm. Signerad samt daterad 2014. Ramad. Borko Petrovic författaren / målare / ledamot i ULUS Han ställde ut i New York, Storbritannien, Schweiz, Spanien, Italien. Hans målningar finns i många samlingar i Serbien och utomlands.

Auktionen avslutas:  2014-12-01 19:08:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
33316 2014-12-01 11:42:14 SEK 2000