Breitling Chrono Cockpit Automatic. damearmbåndsur af stål med detaljer af 18 kt. guld, model 'Chrono Cockpit', ref. B13358
Hammerslagspris:
20.000
Vurdering:
30.000
Breitling Chrono Cockpit Automatic. damearmbåndsur af stål med detaljer af 18 kt. guld, model 'Chrono Cockpit', ref. B13358.
Perlemors urskive med brillanter, stregindex og forgyldte subdials, datoangivelse ved 3-markør, safirglas, automatisk værk med chronometerfunktion, fast lynette med brillanter, i alt ca. 0,66 ct. TW/VVS. Leddelt lænke med foldelås. Cal. 7750. Erhvervet 2008. Urkasse Ø 39 mm. ekskl. krone.
Medfølgende original inder- og yderbox, certifikat, chronometerattest, manual, garantibevis og ekstra led.
Fremstår med brugsspor. Uret fungerer på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
25-02-2020 19:30:00
Kundenr. | Dato | Tid (CET) | Bud | |
1794649
25-02-2020
19:26:20
20000
1794649
25-02-2020
19:26:20
19500
1794649
25-02-2020
19:26:20
19000
1794649
25-02-2020
19:26:20
18500
1794649
25-02-2020
19:26:20
18000
1794649
25-02-2020
19:26:20
17500
1794649
25-02-2020
19:26:20
17000
1794649
25-02-2020
19:26:20
16500
1794649
25-02-2020
19:26:20
16000
1794649
25-02-2020
19:26:20
15500
1794649
25-02-2020
19:20:02
15000