Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Britta Bjerg, skulpturelle skåle samt vaser (4)
:
5510440
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.000
Britta Bjerg (f. 1961), skulpturelle skåle samt vase (1 stk. vase m/ afstød), højt brændt stentøj, sign., H. 28-33cm & H. 17-18 cm, Ø 13-18 cm. Brugsspor. (4)
Britta Bjerg er uddannet på Kunsthåndværkerskolen i Kolding & har eget værksted. Udstillet på bl.a. Brandts i Odense m.m.
02-12-2019 19:09:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1926624
02-12-2019
13:11:29
300
Til toppen