Bronzefigur forestillende alfepige

Varunummer: 2116683
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 350
SEK 1 903
Utropspris: DKK 2 500
SEK 3 523
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Bronzefigur i Art Deco stil af nyere dato af patineret bronze, forestillende alfepige der drikker af blomsterblad, på sokkel af sortbroget marmor. Signeret Milo, samt JB Deposee- Paris. 20. årh. H. 39 cm.

Auktionen avslutas:  2011-01-26 12:52:00
Showroom:   Herlev, DK

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
58608 2011-01-26 12:49:26 DKK 1350
306127 2011-01-26 12:46:09 DKK 1300
143458 2011-01-20 13:39:59 DKK 1250
306127 2011-01-26 12:45:02 DKK 1250
143458 2011-01-20 13:39:59 DKK 1200
306127 2011-01-26 12:44:38 DKK 1150
143458 2011-01-20 13:39:59 DKK 1100
259940 2011-01-26 12:13:58 DKK 1050
143458 2011-01-20 13:39:59 DKK 1000
522066 2011-01-26 07:42:02 DKK 975
143458 2011-01-20 13:39:59 DKK 950
522066 2011-01-26 07:41:44 DKK 925
143458 2011-01-20 13:39:59 DKK 900
522066 2011-01-26 07:41:26 DKK 875
143458 2011-01-20 13:39:59 DKK 850
522066 2011-01-26 07:41:06 DKK 825
143458 2011-01-20 13:39:59 DKK 800
522066 2011-01-26 07:40:53 DKK 775
143458 2011-01-20 13:39:59 DKK 750
213709 2011-01-26 06:54:23 DKK 725
143458 2011-01-20 13:39:59 DKK 700
213709 2011-01-20 19:39:20 DKK 675
143458 2011-01-20 13:39:59 DKK 650
213709 2011-01-20 19:39:04 DKK 625
143458 2011-01-20 13:39:59 DKK 600
213709 2011-01-20 19:39:04 DKK 575
143458 2011-01-20 13:39:59 DKK 550
213709 2011-01-20 19:39:04 DKK 525
143458 2011-01-20 13:39:59 DKK 500
224910 2011-01-20 16:48:34 DKK 475
143458 2011-01-20 13:39:59 DKK 450
213709 2011-01-20 11:51:45 DKK 425
143458 2011-01-20 13:39:59 DKK 425
213709 2011-01-20 11:51:45 DKK 400
143458 2011-01-20 13:39:59 DKK 375
213709 2011-01-20 11:51:45 DKK 350
522066 2011-01-19 19:05:32 DKK 325
512584 2011-01-19 14:14:26 DKK 300