Byrå samt skåp i jakaranda (2)

Varunummer: 3573770
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 1 150
EUR 112
Utropspris: SEK 2 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Byrå samt skåp i jakaranda. 1960-tal, beslag av mässing. Höjd 70 cm, bredd 85 cm, djup 43 cm. Solblekta partier, smärre repor. (2)

Auktionen avslutas:  2014-10-08 20:40:00
Showroom:

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
290985 2014-10-08 19:13:46 SEK 1150
289923 2014-10-08 15:04:37 SEK 1100
290985 2014-10-08 19:13:46 SEK 1100
289923 2014-10-08 15:04:37 SEK 1050
1335354 2014-10-08 19:05:06 SEK 1000
289923 2014-10-08 15:04:37 SEK 975
1335354 2014-10-08 19:05:06 SEK 950
289923 2014-10-08 15:04:37 SEK 925
1335354 2014-10-08 19:05:06 SEK 900
289923 2014-10-08 15:04:37 SEK 875
1335354 2014-10-08 19:05:06 SEK 850
289923 2014-10-08 15:04:37 SEK 825
1335354 2014-10-08 19:05:06 SEK 800
289923 2014-10-08 15:04:37 SEK 775
1335354 2014-10-08 19:05:06 SEK 750
289923 2014-10-08 15:04:37 SEK 725
1335354 2014-10-08 19:05:06 SEK 700
289923 2014-10-08 15:04:37 SEK 675
1335354 2014-10-08 19:02:15 SEK 650
289923 2014-10-08 15:04:37 SEK 625
1335354 2014-10-08 15:37:58 SEK 600
289923 2014-10-08 15:04:37 SEK 575
1335354 2014-10-08 15:09:34 SEK 550
289923 2014-10-08 15:04:37 SEK 525
1335354 2014-10-08 15:07:37 SEK 500
289923 2014-10-08 15:04:37 SEK 475
1335354 2014-10-08 15:05:55 SEK 450
289923 2014-10-08 15:04:28 SEK 425
1335354 2014-10-08 10:52:55 SEK 400
290985 2014-10-07 11:51:41 SEK 375
239135 2014-10-06 17:05:10 SEK 350
289923 2014-10-05 16:54:21 SEK 325
1335354 2014-10-02 10:39:53 SEK 300