Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Øvrige møbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Byrå, sminkbord samt nattduksbord, 1960-tal (4) Denna vara har satts till omförsäljning under nytt varunummer4497702
:
4487783
Hammerslagspris
:
SEK
325
207
Vurdering
:
SEK
1.200
< 1.000
Byrå, sminkbord samt nattduksbord, 1960-tal. Bemålade. Detaljer i mässing. Sängbord samt sminkbord med skivor i glas. Byråns höjd 79,5 cm, bredd 96 cm, djup 45,5 cm. Sminkbordets höjd 156 cm, bredd 145 cm, djup 45 cm. Sängbordens höjd 90 cm, bredd 48 cm. Senare bemålade, slitage, mindre färgbortfall. Ena sängbordet med skruvhål samt andra sängbordet med monterade tvärgående ribbor för montering. (4)
30-11-2016 16:16:27
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
724414
27-11-2016
20:40:32
SEK
325
1190343
24-11-2016
17:04:58
SEK
300
Til toppen