C.P. Goertz Berlin, Kamera, 1800-talets andra hält

Varunummer: 2521953
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 1 550
Utropspris: SEK 2 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

C.P. Goertz Berlin, Kamera med kamerahus av trä, samt detaljer av metall, läder och glas. 2 st förvaringsetuier för glasplåtar av trä, samt väska av textil och skinn. 1800-talets andra hälft. Höjd 24,5 cm, bredd 25 cm, djup ihopfälld 9 cm, djup utfälld 31,5 cm. Märkt DOPPEL ANASTIGMAT. D.R.P., C.P. GOERTZ BERLIN, Serie III No. 1. Fo 150 m/m, No. 31426. Framstår med åldersrelaterat slitage.

Transportbyrån erbjuder transport av denna vara till närmaste Lauritz.com auktionshus i Sverige. Se mer i transportmöjligheter nedan.

JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 375 till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.

Auktionen avslutas:  2012-02-21 18:22:33
Showroom:

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
969088 2012-02-21 18:20:33 SEK 1550
787205 2012-02-15 08:16:04 SEK 1500
969088 2012-02-21 18:19:37 SEK 1450
787205 2012-02-15 08:16:04 SEK 1400
969088 2012-02-21 18:19:27 SEK 1350
787205 2012-02-15 08:16:04 SEK 1300
28114 2012-02-15 07:54:54 SEK 1250
787205 2012-02-15 08:16:04 SEK 1250
28114 2012-02-15 07:54:54 SEK 1200
787205 2012-02-15 08:16:04 SEK 1150
28114 2012-02-15 07:54:54 SEK 1100
787205 2012-02-15 08:16:04 SEK 1050
28114 2012-02-15 07:54:54 SEK 1000
787205 2012-02-15 08:14:33 SEK 975
28114 2012-02-15 07:54:54 SEK 950
787205 2012-02-15 08:14:33 SEK 925
28114 2012-02-15 07:54:54 SEK 900
787205 2012-02-15 08:14:33 SEK 875
28114 2012-02-15 07:54:54 SEK 850
787205 2012-02-15 08:14:33 SEK 825
28114 2012-02-15 07:54:54 SEK 800
787205 2012-02-15 08:14:17 SEK 775
28114 2012-02-15 07:54:54 SEK 750
787205 2012-02-15 08:14:17 SEK 725
28114 2012-02-15 07:54:54 SEK 700
787205 2012-02-15 08:14:17 SEK 675
28114 2012-02-15 07:54:54 SEK 650
787205 2012-02-15 08:14:17 SEK 625
28114 2012-02-15 07:54:54 SEK 600
787205 2012-02-15 08:14:17 SEK 575
28114 2012-02-15 07:54:54 SEK 550
787205 2012-02-15 08:14:17 SEK 525
28114 2012-02-15 07:54:54 SEK 500
787205 2012-02-15 08:14:17 SEK 475
28114 2012-02-15 07:54:54 SEK 450
787205 2012-02-15 08:14:17 SEK 425
28114 2012-02-15 07:54:54 SEK 400
787205 2012-02-15 08:14:17 SEK 375
28114 2012-02-15 07:54:54 SEK 350
896386 2012-02-14 21:15:42 SEK 325
85540 2012-02-14 13:59:12 SEK 300