Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
Auktionen avslutas
2019-02-28 12:09:00
Utropspris
SEK 1 500

Carl Birksö oljemålning

Varunummer: 5253069
CARL BIRKSÖ (född 1901): Interiör, signerad, olja på duk, ca 39x29 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S