Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Carl Bloch (1834-1890), Radierung auf Papier, 'Taubenzüchterin'

Varunummer: 5028025
Auktionen är avslutad
Klubbslag: EUR 45
SEK 480
Utropspris: EUR < 125
SEK 1 280
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Carl Bloch (1834-1890), Radierung auf Papier, 'Taubenzüchterin', oben links signiert und datiert:'1886', hinter Glas und Passepartout gerahmt.
Bildmaße ca.:13 x 22 cm,
Rahmenmaße ca.: 30 x 38 cm.
Altersgemäßer Zustand mit Gebrauchsspuren.

Auktionen avslutas:  2018-08-27 13:36:00
Showroom:  DE, Düsseldorf, Völklinger Straße

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1805907 2018-08-27 13:33:14 EUR 45
1107834 2018-08-26 22:32:33 EUR 40