Carl Trägårdh Oljemålning

Varunummer: 5001982
Auktionen avslutas
2018-05-20 15:22:00
Utropspris
SEK 5 000

CARL TRÄGÅRDH (1861-1899): Kor i landskap, signerad och daterad 89, olja på duk, ca 31x41 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg