På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Carl Trier Aagaard 1890-1961 cd

Varunummer: 2282573
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 426
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 136
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Carl Trier Aagaard. Kystlandskab med huse. Olie på lærred. Sign. monogram, 32. 59 x 69 cm. (68 x 77)

Auktionen avslutas:  2011-06-29 19:44:00
Showroom:   Vejle, DK

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
753556 2011-06-23 18:04:30 DKK 300