På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Carl Trier Aagaard 1890-1961 cd

Varunummer: 2561195
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 325
SEK 462
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 136
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Carl Trier Aagaard. Interiør med avislæsende dreng. Olie på lærred. Sign. monogram 32. 86 x 64. (97 x 75). Fremstår med afskalninger.

Auktionen avslutas:  2012-03-27 19:02:00
Showroom:   Vejle, DK

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
289097 2012-03-22 17:50:31 DKK 325
629435 2012-03-22 04:41:10 DKK 300