På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Carl Trier Aagaard. Kirkehøj, sommeren 1950. Olie på lærred

Varunummer: 3662315
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 500
SEK 706
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 130
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Carl Trier Aagaard 1890-1961. Kirkehøj, sommeren 1950. Olie på lærred. Sign. CTA samt betegnet på bagsiden. 79 x 116 cm. (89x126)

Auktionen avslutas:  2014-12-22 20:26:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
372829 2014-12-16 09:21:49 DKK 500
311124 2014-12-20 21:07:19 DKK 475
372829 2014-12-16 09:21:49 DKK 450
311124 2014-12-20 21:07:19 DKK 425
372829 2014-12-16 09:21:49 DKK 400
311124 2014-12-20 21:07:19 DKK 375
372829 2014-12-16 09:21:49 DKK 350
311124 2014-12-20 21:07:19 DKK 325
372829 2014-12-16 09:21:49 DKK 300