På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Carl Trier Aagaard, Landskab, solen bryder gennem skyerne, olie på lærred (cd)

Varunummer: 5246830
Auktionen är avslutad.
Klubbslag: DKK 400
SEK 585
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 169
Till det angivna priset tillkommer köpavgift och provision.

Beskrivning

Carl Trier Aagaard (1890-1961) Landskab, solen bryder gennem skyerne. Olie på lærred. Sign. monogram CTA., 76,5 x 116 cm. (90 x 130 cm). Fremstår med enkelte trykmærker på lærredet, sidder løst i ramme.
Auktionen avslutas:  2019-02-21 20:16:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

366842 2019-02-20 14:05:21 DKK 400
53343 2019-02-20 14:02:34 DKK 350
366842 2019-02-19 22:20:11 DKK 300