På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Carl Trier Aagaard, olie på lærred, landskab (cd)

Varunummer: 3791519
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 424
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 130
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Landskab af Carl Trier Aagaard (1890-1961), olie på lærred. Sign. og dateret CTA 36. 72 x 100 cm (79 x 108). Fremstår med lettere buler på lærred.

Auktionen avslutas:  2015-04-14 16:40:33
Showroom:   Aalborg, DK

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
2008 2015-04-10 20:31:15 DKK 300