Carl Trier Aagaard, olie på lærred, landskab (cd)

Varenummer: 3791519
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Landskab af Carl Trier Aagaard (1890-1961), olie på lærred. Sign. og dateret CTA 36. 72 x 100 cm (79 x 108). Fremstår med lettere buler på lærred.
Auktionen afsluttes:  14-04-2015 16:40:33

2008 10-04-2015 20:31:15 DKK 300