Certina. Dameure (5)

Varunummer: 2479020
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 425
EUR 57
Utropspris: DKK 2 000
EUR 268
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Fem Certina armbåndsure, heraf tre med Quartz urværk, urkasse af stål og forgyldt stål, Speidel USA rem samt rem af læder og kunstmateriale, gylden, hvid og satineret urskive med streginddeling og arabertal, flere med datovisning. Urkassemål: 17 - 24 mm. Fremstår med brugsspor, ét med revne i glas samt behov for nye batterier. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (5)

Auktionen avslutas:  2012-01-13 14:08:40
Showroom:  Aalborg

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
700576 2012-01-13 14:06:40 DKK 425
580136 2012-01-13 10:32:17 DKK 400
700576 2012-01-13 14:06:35 DKK 375
580136 2012-01-13 10:32:17 DKK 350
700576 2012-01-13 14:06:28 DKK 325
580136 2012-01-13 10:32:17 DKK 300