Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Chanel. Skuldertaske, model Double Flap Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5405573

Varunummer: 5344388
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 16 000
SEK 23 023
Utropspris: DKK 20 000
SEK 28 779
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Chanel. Vintage suldertaske, model Double Flap. Beigefarvet quiltet lammeskind. Produktionskode 1235287 (1989-1991). H: 16 cm. B: 25,5 cm. D: 7 cm. Indvendig for af beigefarvet skind, to rum med dobbelt flap hhv. tryk- og CC lukning. Udvendig på bagsiden åbent rum. CC lås og kæde af gyldent hardware og læder. Tasken kan bruges med dobbelt rem til skuldertaske eller håndtaske og med enkelt rem som cross-body taske. Boks og dustbag medfølger. Fremstår med få brugsspor i relation til alder, lette mærker på skind samt mærker fra strop på inderflap, minimalt slitage på kanter.

Auktionen avslutas:  2019-07-24 21:05:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1883687 2019-07-24 20:31:09 DKK 16000
1883687 2019-07-24 20:31:09 DKK 15500
1883687 2019-07-24 20:31:09 DKK 15000
1883687 2019-07-24 20:31:09 DKK 14500
1883687 2019-07-24 20:31:09 DKK 14000
1883687 2019-07-24 20:31:09 DKK 13500
1883687 2019-07-24 20:31:09 DKK 13000
1883687 2019-07-24 20:31:09 DKK 12500
1883687 2019-07-24 20:31:09 DKK 12000
1883687 2019-07-24 20:31:09 DKK 11500
1883687 2019-07-24 20:31:00 DKK 11000
44150 2019-07-20 21:27:16 DKK 10500
1883687 2019-07-18 15:14:12 DKK 10000