På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Charlotta Hörman, olja på duk

Varunummer: 3423161
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 1 100
Utropspris: SEK 1 500
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  20% i provision.

Charlotta Hörman, olja på duk, signerad. Oramad 50x40 cm.

Varan är skänkt av Charlotta Hörman. Hela beloppet går oavkortat till Team Rynkebys välgörenhetsfond till förmån för Barncancerfonden. Lauritz.com skänker således både köp- och säljprovision.

Se fler auktioner och lägg bud till förmån för Barncancerfonden här:
Barncancerfonden

Läs mer om Team Rynkeby här:
Team Rykebys insamling för Barncancerfonden

Auktionen avslutas:  2014-06-09 19:25:37
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

171933 2014-06-09 19:23:37 SEK 1100
906837 2014-06-09 19:22:12 SEK 1050
171933 2014-06-09 19:23:15 SEK 1050
906837 2014-06-09 19:22:12 SEK 1000
171933 2014-06-09 19:21:47 SEK 975
906837 2014-06-09 19:20:38 SEK 950
1292329 2014-06-09 19:20:07 SEK 925
906837 2014-06-09 19:18:36 SEK 900
1292329 2014-06-09 19:19:53 SEK 875
906837 2014-06-09 19:18:36 SEK 850
1292329 2014-06-09 19:19:37 SEK 825
906837 2014-06-09 19:18:36 SEK 800
1292329 2014-06-09 19:19:13 SEK 775
906837 2014-06-09 19:18:36 SEK 750
1292329 2014-06-09 19:18:01 SEK 725
906837 2014-06-09 19:17:10 SEK 700
1292329 2014-06-09 19:17:48 SEK 700
906837 2014-06-09 19:17:10 SEK 675
1292329 2014-06-09 19:17:37 SEK 650
906837 2014-06-09 19:17:10 SEK 625
1292329 2014-06-09 19:16:38 SEK 600
906837 2014-06-09 19:15:49 SEK 575
1292329 2014-06-09 19:16:09 SEK 575
906837 2014-06-09 19:15:49 SEK 550
1292329 2014-06-09 19:15:44 SEK 525
171933 2014-06-09 19:15:24 SEK 500
906837 2014-06-09 19:14:18 SEK 475
171933 2014-06-09 19:15:04 SEK 475
906837 2014-06-09 19:14:18 SEK 450
1292329 2014-06-09 18:25:42 SEK 425
906837 2014-06-09 18:16:37 SEK 400
1292329 2014-06-09 18:25:17 SEK 400
906837 2014-06-09 18:16:37 SEK 375
444895 2014-06-07 08:12:14 SEK 350
906837 2014-06-02 19:29:10 SEK 325
874706 2014-05-31 14:50:54 SEK 300