Chiffonje, björkfaner 1800-tal. Denna vara har satts till omförsäljning under nytt varunummer4228063

Varenummer: 4193094
Hammerslagspris: SEK 300
DKK 191
Vurdering: SEK 2.000
DKK 1.276

Chiffonje, björkfaner 1800-tal. Front med klaff och 3 lådor. Bakomvarande inredning. Höjd 113 cm, bredd 117 cm, djup 45 cm. Nyckelbeslag saknas. Skador samt slitage. Nyckel medföljer.
Auktionen afsluttes:  16-03-2016 20:31:00

1223705 15-03-2016 17:29:02 SEK 300