Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Chiffonje, björkfaner 1800-tal.
:
4228063
Hammerslagspris
:
SEK
325
207
Vurdering
:
SEK
1.276
Chiffonje, björkfaner 1800-tal. Front med klaff och 3 lådor. Bakomvarande inredning. Höjd 113 cm, bredd 117 cm, djup 45 cm. Nyckelbeslag saknas. Skador samt slitage. Nyckel medföljer.
13-04-2016 17:11:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1503721
13-04-2016
17:03:51
SEK
325
897018
08-04-2016
11:04:57
SEK
300
Til toppen